Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Kornei Ciukovski – Contemporanii

De (autor): Kornei Ciukovski

Autor: Kornei Ciukovski
Titlu: Contemporanii
Editura: pentru Literatura Universala
An de aparitie: 1966
Nr. pagini: 646
Format: 13 x 19 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Stare: buna
Raft: A23

Prețul inițial a fost: 25,00 lei.Prețul curent este: 20,00 lei.
Economisești 5,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Kornei Ciukovski)

-20% Kornei Ciukovski - Doctorul Aumadoare (2018, ilustratii de V. Cijikov)
Kornei Ciukovski

Kornei Ciukovski - Doctorul Aumadoare (2018, ilustratii de V. Cijikov)

Stare: Bună