Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Pierre Francastel – Pictura si societate. Nasterea si distrugerea unui spatiu plastic de la renastere la cubism

De (autor): Pierre Francastel

Stare: buna

 

Autor: Pierre Francastel
Titlu: Pictura si societate
Editura: Meridiane
An de aparitie: 1970
Nr. pagini: 267
Format: 12 x 17 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 549

Prețul inițial a fost: 15,00 lei.Prețul curent este: 12,00 lei.
Economisești 3,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Pierre Francastel)

-20% Galienne Francastel, Pierre Francastel - Portretul
Galienne Francastel, Pierre Francastel

Galienne Francastel, Pierre Francastel - Portretul

Stare: Bună
-20% Pierre Francastel - Realitatea figurativa
Pierre Francastel

Pierre Francastel - Realitatea figurativa

Stare: Foarte bună
-20% Pierre Francastel - Impresionismul
Pierre Francastel

Pierre Francastel - Impresionismul

Stare: Bună