Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

John Case – A opta zi

De (autor): John Case

Stare: buna

Autor: John Case
Titlu: A opta zi
Editura: Rao
An de aparitie: 2007
Nr. pagini: 442
Format: 11 x 18 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 549

Prețul inițial a fost: 20,00 lei.Prețul curent este: 16,00 lei.
Economisești 4,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (John Case)

-20% John Case - Codul genetic
John Case

John Case - Codul genetic

Stare: Bună
-20% John Case - Sindromul
John Case

John Case - Sindromul

Stare: Bună
-20% John Case - The first horseman
John Case

John Case - The first horseman

Stare: Bună
-20% John Case - Codul genetic
John Case

John Case - Codul genetic

Stare: Bună