Julian Barnes – Sentimentul unui sfarsit
De (autor): Julian Barnes
Stare: foarte buna
Autor: Julian Barnes
Titlu: Sentimentul unui sfarsit
Editura: Babel
An de aparitie: 2013
Nr. pagini: 175
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 555
Economisești 2,40 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Literatură, Literatura universală
- Autor: Julian Barnes
- Editura: Babel
- Copertă: brosate
- Limbă: Romana
De la același autor (Julian Barnes)
Julian Barnes
Julian Barnes - O istorie a lumii in 10 capitole si jumatate (2019)
Stare: Bună
20,00 lei
16,00 lei
Julian Barnes
Julian Barnes - The only story (2018, editie cartonata)
Stare: Bună
30,00 lei
24,00 lei
Indisponibil
