Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Toma George Maiorescu – Zeii desculti. 199 de zile si nopti in secvente intercontinentale

Stare: buna

Autor: Toma George Maiorescu
Titlu: Zeii desculti. 199 de zile si nopti in secvente intercontinentale
Editura: Tineretului
An de aparitie: 1965
Nr. pagini: 334
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: NV 158

Prețul inițial a fost: 10,00 lei.Prețul curent este: 8,00 lei.
Economisești 2,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Toma George Maiorescu)

-20% Toma George Maiorescu - Noapte buna, sagetatorule
Toma George Maiorescu

Toma George Maiorescu - Noapte buna, sagetatorule

Stare: Bună
-20% Toma George Maiorescu - Hoinar pe meridiane
Toma George Maiorescu

Toma George Maiorescu - Hoinar pe meridiane

Stare: Bună
-20% Toma George Maiorescu - Unde se intorc cosmonautii
Toma George Maiorescu

Toma George Maiorescu - Unde se intorc cosmonautii

Stare: Bună