Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Ion Ratiu – Moscova sfideaza lumea

De (autor): Ion Ratiu

Stare: buna

Autor: Ion Ratiu
Titlu: Moscova sfideaza lumea
Editura: Signata
An aparitie: 1990
Nr pagini: 330
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: B54

Prețul inițial a fost: 7,00 lei.Prețul curent este: 5,60 lei.
Economisești 1,40 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Ion Ratiu)

-20% Ion Ratiu - Moscova sfideaza lumea
Ion Ratiu

Ion Ratiu - Moscova sfideaza lumea

Stare: Foarte bună
-20% Ion Ratiu - Jurnal (1940-1962) volumele 1 si 2
Ion Ratiu

Ion Ratiu - Jurnal (1940-1962) volumele 1 si 2

Stare: Bună