Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Adrian Paunescu – De la Barca la Viena si inapoi

De (autor): Adrian Paunescu

Stare: buna 

Autor: Adrian Paunescu
Titlu: De la Barca la Viena si inapoi
Editura: Litera
An aparitie: 2013
Nr pagini: 250
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 30

Prețul inițial a fost: 8,00 lei.Prețul curent este: 6,40 lei.
Economisești 1,60 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Adrian Paunescu)

-20% Adrian Paunescu - Deromanizarea Romaniei (1998)
Adrian Paunescu

Adrian Paunescu - Deromanizarea Romaniei (1998)

Stare: Bună
-20% Adrian Paunescu - Totusi, iubirea
Adrian Paunescu

Adrian Paunescu - Totusi, iubirea

Stare: Bună
-20% Adrian Paunescu - Noaptea marii betii
Adrian Paunescu

Adrian Paunescu - Noaptea marii betii

Stare: Bună
-20% Adrian Paunescu - Bieti lampagii
Adrian Paunescu

Adrian Paunescu - Bieti lampagii

Stare: Bună
-20% Adrian Paunescu - Sint un om liber
Adrian Paunescu

Adrian Paunescu - Sint un om liber

Stare: Bună