Ashlee Vance – Elon Musk. How the Billionaire CEO of SpaceX and Tesla is shaping our Future
De (autor): Ashlee Vance
Stare: buna
Autor: Ashlee Vance
Titlu: Elon Musk. How the Billionaire CEO of SpaceX and Tesla is shaping our Future
Editura: Virgin Books
An de aparitie: 2015
Nr. pagini: 402
Format: 11 x 18 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: engleza
Raft: A29
Economisești 1,60 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Literatură, Literatura engleză
- Autor: Ashlee Vance
- Editura: Virgin Books
- Copertă: brosate
- Limbă: Engleza
- Stare exemplar: Bună
De la același autor (Ashlee Vance)
Ashlee Vance
Ashlee Vance - Elon Musk, Tesla SpaceX si misiunea construirii unui viitor fantastic
Stare: Bună
20,00 lei
16,00 lei
