Dan Costian – Adevarul despre Yoga. Ce trebuie sa stie un potential yoghin
De (autor): Dan Costian
Stare: buna
Autor: Dan Costian
Titlu: Adevarul despre Yoga. Ce trebuie sa stie un potential yoghin
Editura: Museum
An de aparitie: 1995
Nr. pagini: 130
Format: 14 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: NV130
Economisești 6,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Ezoterism și paranormal, Spiritualitate și religie
- Autor: Dan Costian
- Editura: Museum
- Copertă: brosate
- Limbă: Romana
- Stare exemplar: Bună
De la același autor (Dan Costian)
Dan Costian
Dan Costian - In lumina Bibliei. Biblia si India volumul 1
Stare: Bună
25,00 lei
20,00 lei
Dan Costian
Dan Costian - Adevarul despre Yoga. Ce trebuie sa stie un potential yoghin
Stare: Bună
28,00 lei
22,40 lei
