Eckhart Tolle – Puterea prezentului. Ghid practic
De (autor): Eckhart Tolle
Autor: Eckhart Tolle
Titlu: Puterea prezentului. Ghid practic
Editura: Curtea Veche
An de aparitie: 2017
Nr. pagini: 115
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Stare: foarte buna
Raft: 132
Economisești 3,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Diverse / Hobby, Dezvoltare personală, Psihologie / Sociologie / Pedagogie, Știință
- Autor: Eckhart Tolle
- Editura: Curtea Veche
- An apariție: 2017
- Copertă: Broșată (Paperback)
- Număr pagini: 115
- Format: 13 x 20 cm
- Raft: 132
- Limbă: Romana
- Stare exemplar: Foarte bună
De la același autor (Eckhart Tolle)
Eckhart Tolle
Eckhart Tolle - Puterea prezentului. Ghid de dezvoltare spirituala
Stare: Foarte bună
20,00 lei
16,00 lei
Eckhart Tolle
Eckhart Tolle - Puterea prezentului. Ghid practic
Stare: Bună
10,00 lei
8,00 lei
Indisponibil
Eckhart Tolle
Eckhart Tolle - Puterea prezentului
Stare: Foarte bună
18,00 lei
14,40 lei
Indisponibil
