Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Elvira Bogdan – Castelele Loarei (1970, cu dedicatia si autograful autoarei)

De (autor): Elvira Bogdan

Stare: buna

Autor: Elvira Bogdan
Titlu: Castelele Loarei
Editura: Litera
An aparitie: 1970
Nr pagini: 280
Format: 14 x 21 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 64

Prețul inițial a fost: 150,00 lei.Prețul curent este: 120,00 lei.
Economisești 30,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Elvira Bogdan)

-20% Elvira Bogdan - Castelele Loarei (1970)
Elvira Bogdan

Elvira Bogdan - Castelele Loarei (1970)

Stare: Bună
-20% Elvira Bogdan - Prin Italia, patria artei
Elvira Bogdan

Elvira Bogdan - Prin Italia, patria artei

Stare: Foarte bună
-20% Elvira Bogdan - Domnita Ruxandra (1988, ilustratii de Elena Boariu Opris)
Elvira Bogdan

Elvira Bogdan - Domnita Ruxandra (1988, ilustratii de Elena Boariu Opris)

Stare: Bună
-20% Elvira Bogdan - Talismanul de safir (2006)
Elvira Bogdan

Elvira Bogdan - Talismanul de safir (2006)

Stare: Foarte bună