Emanoil Grigorescu – Din ierburi s-au nascut medicamentele
De (autor): Emanoil Grigorescu
Stare: foarte buna
Autor: Emanoil Grigorescu
Titlu: Din ierburi s-au nascut medicamentele
Editura: Albatros
Colectia: Cristal
An de aparitie: 1987
Nr. pagini: 223
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 507
Economisești 2,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Biologie / Botanică / Zoologie, Istorie, Medicină, Medicină naturistă, Medicină umană, Sănătate și lifestyle, Știință, Tratamente naturiste
- Autor: Emanoil Grigorescu
- Editura: Albatros
- Colecție: Cristal
- Copertă: brosate
- Limbă: Romana
- Stare exemplar: Foarte bună
De la același autor (Emanoil Grigorescu)
Emanoil Grigorescu
Emanoil Grigorescu - Burundi. Oameni, fapte, locuri
Stare: Bună
5,00 lei
4,00 lei
