Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Gerard Apfeldorfer – Arta de a cultiva relatii durabile. Intre dragoste, prietenie si profesie

De (autor): Cindy Gerard

Stare: buna

Autor: Gerard Apfeldorfer
Titlu: Arta de a cultiva relatii durabile. Intre dragoste, prietenie si profesie
Editura: Trei
Colectia: Psihologie Practica
An de aparitie: 2004
Nr. pagini: 283
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 309

Prețul inițial a fost: 20,00 lei.Prețul curent este: 16,00 lei.
Economisești 4,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Cindy Gerard)

-20% Cindy Gerard - Barbatul din preajma casei
Cindy Gerard

Cindy Gerard - Barbatul din preajma casei

Stare: Bună
-20% Cindy Gerard - Tentatii din trecut
Cindy Gerard

Cindy Gerard - Tentatii din trecut

Stare: Bună
-20% Cindy Gerard - Dublura perfecta
Cindy Gerard

Cindy Gerard - Dublura perfecta

Stare: Bună