Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Henry Miller – Tropicul Cancerului

De (autor): Henry Miller

Stare: buna

Autor: Henry Miller
Titlu: Tropicul Cancerului
Editura: Univers
Colectia: Cotidianul
An de aparitie: 2007
Nr. pagini: 284
Format: 11 x 18 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 549

Prețul inițial a fost: 10,00 lei.Prețul curent este: 8,00 lei.
Economisești 2,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Henry Miller)

-20% Henry Miller - Tropicul Cancerului (2011)
Henry Miller

Henry Miller - Tropicul Cancerului (2011)

Stare: Bună
-20% Henry Miller - Tropicul Capricornului
Henry Miller

Henry Miller - Tropicul Capricornului

Stare: Bună
-20% Henry Miller - J'suis pas plus con qu'un autre
-20% Henry Miller - Primavara neagra
Henry Miller

Henry Miller - Primavara neagra

Stare: Bună
-20% Henry Miller - Cosmarul climatizat
Henry Miller

Henry Miller - Cosmarul climatizat

Stare: Bună
-20% Henry Miller - Cosmarul climatizat
Henry Miller

Henry Miller - Cosmarul climatizat

Stare: Foarte bună