Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Jean Piaget – Intelepciunea si iluziile filozofiei (1970, editie cartonata)

De (autor): Jean Piaget

Stare: buna

Autor: Jean Piaget
Titlu: Intelepciunea si iluziile filozofiei
Editura: Stiintifica
An aparitie: 1970
Nr pagini: 256
Format: 13 x 20 cm
Coperti: cartonate si supracoperta
Carte in limba: romana
Raft: NV 100

Prețul inițial a fost: 25,00 lei.Prețul curent este: 20,00 lei.
Economisești 5,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Jean Piaget)

-20% Jean Piaget - Judecata morala la copii
Jean Piaget

Jean Piaget - Judecata morala la copii

Stare: Bună
-20% Jean Piaget - Psihologia inteligentei
Jean Piaget

Jean Piaget - Psihologia inteligentei

Stare: Bună
-20% Jean Piaget - Behavior and Evolution
Jean Piaget

Jean Piaget - Behavior and Evolution

Stare: Bună
-20% Jean Piaget - Epistemologia genetica
Jean Piaget

Jean Piaget - Epistemologia genetica

Stare: Bună
-20% Jean Piaget - Sase studii de psihologie
Jean Piaget

Jean Piaget - Sase studii de psihologie

Stare: Ca nouă