📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Maitreyi Devi – Dragostea nu moare

De (autor): Maitreyi Devi

Stare: buna

Autor: Maitreyi Devi
Titlu: Dragostea nu moare
Editura: Romanul
An aparitie: 1992
Nr pagini: 318
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 9

Prețul inițial a fost: 10,00 lei.Prețul curent este: 8,00 lei.
Economisești 2,00 lei (-20%)
Stoc epuizat
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Maitreyi Devi)

-20% Maitreyi Devi - In arsita dragostei. Poeme si confesiuni despre Mircea Eliade
Maitreyi Devi

Maitreyi Devi - In arsita dragostei. Poeme si confesiuni despre Mircea Eliade

Stare: Bună