Bună
📖 Exemplar autentic verificat în anticariat

Sigmund Freud – Studii despre societate si religie. Opere, volumul 4

De (autor): Sigmund Freud

Stare: buna

Autor: Sigmund Freud
Titlu: Opere, volumul 4: Studii despre societate si religie
Editura: Trei
Colectia: Biblioteca de psihanaliza
An aparitie: 2000
Nr pagini: 458
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: A33

Prețul inițial a fost: 35,00 lei.Prețul curent este: 28,00 lei.
Economisești 7,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍 Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡 Retur garantat 14 zile fără griji
Detaliile produsului

De la același autor (Sigmund Freud)

-20% Sigmund Freud - Dincolo de principiul placerii
Sigmund Freud

Sigmund Freud - Dincolo de principiul placerii

Stare: Bună
-20% Sigmund Freud - Psihanaliza si sexualitate
Sigmund Freud

Sigmund Freud - Psihanaliza si sexualitate

Stare: Bună
-20% Sigmund Freud - Studii despre isterie. Opere, volumul 12
Sigmund Freud

Sigmund Freud - Studii despre isterie. Opere, volumul 12

Stare: Bună