Teodor Vargolici – Ecourile literare ale cuceririi Independentei Nationale
De (autor): Teodor Vargolici
Stare: buna
Autor: Teodor Vargolici
Titlu: Ecourile literare ale cuceririi Independentei Nationale
Editura: Eminescu
An de aparitie: 1976
Nr. pagini: 300
Format: 13 x 20 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: romana
Raft: 64
Economisești 1,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
Detaliile produsului
- Categoria: Cărți sub 5 lei, Critică și istorie literară, Istorie
- Autor: Teodor Vargolici
- Editura: Eminescu
- Copertă: brosate
- Limbă: Romana
- Stare exemplar: Bună
De la același autor (Teodor Vargolici)
Teodor Vargolici
Teodor Vargolici - Aspecte ale romanului romanesc din secolul al XIX-lea
Stare: Bună
10,00 lei
8,00 lei
Teodor Vargolici
Teodor Vargolici - Introducere in opera lui Dimitrie Bolintineanu
Stare: Bună
4,40 lei
3,52 lei
Teodor Vargolici
Teodor Vargolici - Eminescu si marii sai prieteni
Stare: Bună
4,00 lei
3,20 lei
Indisponibil
Teodor Vargolici
Teodor Vargolici - Ecourile literare ale cuceririi Independentei Nationale
Stare: Bună
6,00 lei
4,80 lei
Teodor Vargolici
Teodor Vargolici - Epopeea nationala in litaratura romana
Stare: Bună
4,00 lei
3,20 lei
Indisponibil
Teodor Vargolici
Teodor Vargolici - Aspecte istorico-literare
Stare: Bună
5,00 lei
4,00 lei
Indisponibil
