Yuval Noah Harari – Homo deus. Scurta istorie a viitorului (2022, editie in limba maghiara)
De (autor): Yuval Noah Harari
Stare: buna
Autor: Yuval Noah Harari
Titlu: Homo deus. Scurta istorie a viitorului
Editura: Animus
An de aparitie: 2022
Nr. pagini: 368
Format: 17 x 24 cm
Coperti: brosate
Carte in limba: maghiara
Raft: 558
Economisești 4,00 lei (-20%)
1 exemplar în stoc
Disponibil imediat
🚚 Estimare livrare: 24 - 48 ore prin curier
🔍
Exemplar verificat manual filă cu filă
🛡
Retur garantat 14 zile fără griji
Ai o întrebare despre acest exemplar?
Cere o poză cu coperta/pagina de gardă sau detalii de stare.
De la același autor (Yuval Noah Harari)
Yuval Noah Harari
Yuval Noah Harari - 21 de lectii pentru secolul XXI
Stare: Foarte bună
60,00 lei
48,00 lei
Indisponibil
Yuval Noah Harari
Yuval Noah Harari - Sapiens. Scurta istorie a omenirii
Stare: Bună
55,00 lei
44,00 lei
Indisponibil
Yuval Noah Harari
Yuval Noah Harari – Homo deus. Scurta istorie a viitorului
Stare: Bună
65,00 lei
52,00 lei
Indisponibil
Yuval Noah Harari
Yuval Noah Harari - 21 de lectii pentru secolul XXI
Stare: Foarte bună
50,00 lei
40,00 lei
Yuval Noah Harari
Yuval Noah Harari - Homo deus. Scurta istorie a viitorului
Stare: Foarte bună
55,00 lei
44,00 lei
Yuval Noah Harari
Yuval Noah Harari - Sapiens. Scurta istorie a omenirii
Stare: Foarte bună
55,00 lei
44,00 lei
Indisponibil
